Vývoj a inovace

Technologické centrum MSV SYSTEMS

Výzkum, vývoj, a především praktické využití výsledků jsou klíčovou součástí filozofie naší společnosti. Od počátku naší existence jsme věděli, že nechceme být jen obyčejnou výrobní firmou. Chtěli jsme hledat nové příležitosti a dávat život novým řešením.

Proto jsme v roce 2008 jako jedni z prvních v Česku založili Technologické centrum. V něm se dlouhodobě zabýváme pravidelnými změnami produktů, produkčních řad, výrobních procesů, technologií a dalších služeb a operací. Cílem každého takového projektu je, aby navrhované změny přinesly skutečné vylepšení dosavadních produktů nebo postupů a bylo je možné s vysokou pravděpodobností použít v reálné výrobě.

Ohýbačka inovace MSV Systems
2008
založení centra

Patříme mezi nejstarší technologická centra v Česku

30+
patentů

Jsme získali na základě naší výzkumné činnosti

15+
inženýrů

Špičkových techniků, kteří nám pomáhají s vývojem

20+
studentů

Jsme zapojili do práce na našich projektech

„Kdybych měl v kapse poslední korunu, dal bych ji bez váhání do vývoje.“

 

Miroslav Krejčík
majitel a zakladatel MSV SYSTEMS CZ

 

O MSV Systems
plastové trubky

Nové příležitosti

Za dobu existence vzniklo v našem technologickém centru již více než 30 patentů. Mezi naše úspěšná řešení patří například elektrické krimpování nebo vývoj thermoformingu. 

Dveře do našeho technologického centra jsou otevřeny také studentům. Ti zde mají prostor spolupracovat se špičkovými odborníky na reálných projektech a mohou také předkládat a testovat vlastní návrhy z nichž se mnohé daří uvádět do praxe.

Školy, se kterými spolupracujeme:

Logo VOS Liberec
Logo Technická univerzita Liberec

Špičkoví zaměstnanci

Vysokou úroveň naší výzkumné i výrobní činnosti si udržujeme dlouhodobě. K tomu nám napomáhají kvalitní zaměstnanci, kterým dáváme prostor k dalšímu rozvoji a jejichž nápadů si vážíme. Na oplátku poskytujeme zázemí moderní společnosti a zázemí značky, která má výborné jméno v Česku i ve světě.

MSV Systems sídlo firmy Liberec

Kontaktujte nás

Máte dotazy nebo poptávku? Obraťte se na naše odborníky. Sídlo společnosti najdete v Liberci, projekty realizujeme po celém světě. Hovoříme česky, anglicky a německy.

info@msv-systems.cz +420 486 131 180

kontaktní formulář