MSV SYSTEMS / Zpracování trubek a hadic

Divize Tube processing

Jsme specialisté v oboru tváření. Naše portfolio pokrývá všechny oblasti zpracování kovových a plastových trubek včetně spojování. Naší specialitou a vhodným doplňkem ke zpracování trubek jsou originální 3D tištěné formy.

Pro oblast tváření zajistíme všechny typy řešení, od strojů s obsluhou přes poloautomatizovanou a plně automatizovanou výrobu. Naši specialisté pro vás připraví analýzu situace tak, aby výsledné řešení optimálním způsobem pokrylo vaše potřeby.

Chci poptat Tube processing

MSV Tube processing - koláž trubky

Proč spolupracovat s námi

Zajistíme pro vás všechny operace, které souvisí se zpracování kovových trubek, tváření plastových trubek a gumových hadic včetně forem a finální montáže. Máme množství zkušeností a výborné reference. Stroje v našem portfoliu jsou modifikovatelné na základě  vašich požadavků a představ.

Odborné konzultace a poradenství
Množství zkušeností
Komplexní portfolio služeb
Spolehlivý servis
Inovativní přístup
Orientace na potřeby zákazníka
TI Fluid Systems logo
CooperStandard logo
Denso logo
VOSS logo
Hanon Systems logo

Spoločnosť MSV Systems nám ako dodavateľ poskytuje široke portfólio aktivít. Od spolupráce pri ohýbaní prototypov, výrobe tvárniacich foriem až po modifikácie zariadení. Dodávané formy sú vždy privezené technikom, ktorý tak poskytuje podporu pri ich nábehu.

MARTINREA SLOVAKIA,
FLUID SYSTEM S.R.O.

Naše nabídka v oboru zpracování trubek a hadic

MSV tube processing - thermoforming
Thermoforming
MSV Systems krimpování
Krimpování
Koncování - pájení MSV Systems
Koncování
3D tisk forma MSV Systems
3D tisk forem
MSV Tube processing - ohybani trubek
Ohýbání
MSV Tube processing - řezání
Řezání
MSV Tube processing - pájení trubek
Pájení
MSV Tube processing - vrtání
Vrtání

Pomáháme vyrábět trubky pro každodenní život

automotive
automotive

Čtyři kola nestačí. Pro bezpečnou a pohodovou jízdu potřebujete mnohem více

Klimatizační jednotky, palivové a brzdové rozvody představují jen několik příkladů, kde naše technologie nachází využíváte doslova každý den. Díky našim inovativním a spolehlivým strojům pro tváření a spojování kovových či plastových trubek a hadic máte jistotu, že vždy dorazíte bezpečně do cíle.

pharma, medical
Pharma a medical MSV Systems

Pomoc nemocným může mít mnoho podob

Naše technologie nachází své uplatnění napříč zdravotnickými obory. Přesně ohýbané trubky jsou nedílnou součástí všech nemocničních lůžek, sestry a lékaři zase potřebují absolutně spolehlivé a funkční rozvody všech medicinálních plynů. Naše špičkové stroje tak pomáhají zkrátit cestu k uzdravení. 

hvac
HVAC MSV Systems

Komfortní teplota po celý rok? Topení ani klimatizace se bez hadic a trubek neobejdou

Viděli jste někdy kotel nebo klimatizační jednotku zevnitř? Jde o sofistikovanou síť rozvodů hadic a trubek, které se starají o správné fungování chladicích nebo telených okruhů. Vše se musí vejít ve správných parametrech do přesně vymezeného místa a spolehlivě fungovat. S tím pomáhají naše stroje pro ohýbání a tváření trubek.

Kontaktujte nás

Máte dotazy nebo poptávku? Obraťte se na naše odborníky. Sídlo společnosti najdete v Liberci, projekty realizujeme po celém světě. Hovoříme česky, anglicky a německy.

msv@msv-systems.cz +420 486 131 180

kontaktní formulář