Případová studie

Rozšíření stávajících výrobních kapacit

Image
MSV reference - Pěkný-Unimex logo
MSV Food - případová studie avokádo - skořice

Zadání

Náš zákazník přišel s požadavkem na zvýšení výrobních kapacit stávajícího zařízení a snížení potřebného počtu operátorů potřebných k obsluze zařízení. 

 

Současný výrobní takt:

24 balíčků/ minuta

Maximální požadovaný takt:

50 balíčků/ minuta

Počet balených výrobků:

2 druhy výrobků, každý ve dvou variantách

Analýza + návrh řešení

Na základě podkladů jsme vypracovali analýzu a především zkoušky pro optimální návrh automatizace a dosažení maximální efektivity. Zkoušky nám ukázaly, kde jsou slabá místa a potenciální rizika projektu.. Díky těmto zkouškám jsme mohli navrhnout systém pro automatizované vkládání skořice a muškátového oříšku který splní oba požadavky zákazníka.

MSV Food - případová studie avokádo - skořice
MSV Food - případová studie avokádo - skořice

Výsledek

Výsledkem naší spolupráce se zákazníkem je aplikování dlouhodobých zkušeností s automatizací pro zvýšení efektivity výrobního procesu. Linka je koncipována pro dosahování maximálního výkonu v kombinaci se stávajícím zařízením ke kterému byla připojena jako rozšíření. Zařízení je postaveno tak, že při změně produkce ze skořice na muškátový oříšek nebo opačným směrem stačí velmi krátký čas pro changeover nezbytných dílů a změně programu pro požadovanou produkci. 

Benefity spolupráce

Plně automatizovaná výroba
Řešení na míru
Navýšení výrobní kapacity až o 100 %
Snížení počtu operátorů o 50 %
Zvýšení hygieny výroby

Kontaktujte nás

Máte dotazy nebo poptávku? Obraťte se na naše odborníky. Sídlo společnosti najdete v Liberci, projekty realizujeme po celém světě. Hovoříme česky, anglicky a německy.

msv@msv-systems.cz +420 486 131 180

kontaktní formulář